w blogu Maruchy, wyciąg

 


„Pandemia WHO” jako „Wunderwaffe” w tej wojnie globalnej

Co prawda mało kto zauważył, ale uczestniczymy istotnie w wojnie globalnej od paru dziesiątek lat, w końcu zastosowała strona prowadząca tę wojnę swą „Wunderwaffe”

https://marucha.wordpress.com/2020/04/08/czy-chcemy-przezyc/#comment-892926

i za jednym atakiem internowała społeczeństwa niezliczonych krajów świata. Internowanie podbitej ludności należy do podstawowych kroków zwycięskiej strony, w następnej fazie kieruje się elementy problematyczne do obozów koncentracyjnych albo w inny sposób likwiduje się je, ale jeszcze nie jesteśmy w tej fazie, choć kto wie ?

Nie lada cwaniak z tego Michałkiewicza, niewiele musiał się zastanowić i od razu zidentyfikował broń jako „Wunderwaffe”. W II: Wojnie miały być rakiety V tą cudowną bronią, ale stała się nią bomba atomowa.

Operacja „Pandemia”, jak wspomniano sprytnie wykoncypowana, posłuży lichwiarzom ograbić wszystkie kraje uczestniczące w operacji, w Europie jedynie Białoruś i Szwecja nie wywiesiły białej flagi przed nadciągającymi zagonami uzbrojonymi w pandemię. Co prawda obrona przed pandemią była niezwykle prosta

https://pppolsku.wordpress.com/2020/03/25/jak-najskuteczniej-zwalczyc-pandemie-who/

ale jak wiadomo, rozbrojeni zarządcy atakowanych krajów nie byli już w stanie zastosować tej obrony i przyjęli rolę V kolumny; V kolumna w Polsce:

https://www.premier.gov.pl/ludzie.html

ale są miliony Polaków kolaborantów, którzy tę V kolumnę wspierają.

https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

Już dawno zresztą wskazywano w tym form, że chodzi tu o „SKOK na KASę ”

https://kaluzeiroze.com/2020/04/13/pusta-florianska/comment-page-1/#comment-5107

ze zdrowiem ludności nie ma operacja „Pandemia” nic wspólnego, wyobrażenie, że ten reżym troszczy się o 80-latków, aby ich uchować przed śmiercią jest tak absurdalne i bez sensu, że tylko skończony dureń może uwierzyć w taką bzdurę z mediów. Cytowane w linku wyniki wyborów wskazują, że w Polsce są ich miliony.

Powyższy tekst nie jest przeznaczony dla osób noszących kaganiec na pysku


„Chiny … pomagają Jankesom rozwalać UE?”

@17, Krzysztof M

„ChRL dowiodła jedynie, że znakomicie pojęła zasady działania globalnego systemu i jest równie wartościowym i w pełni zintegrowanym elementem tego systemu jak USA, UE czy Rosja”

To nie ChRL przejmą bankrutujące firmy w UE a przedstawiciele MWF:

https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

zrozumienie tych prostych zależności utrudnia nieco propaganda mendiów gównego nurtu.

„prowadzą USA wojnę dywersyjną przeciwko UE”

https://marucha.wordpress.com/2019/06/07/ii-wojna-swiatowa-jest-juz-zaplanowana-przemowienie-amerykanskiego-polityka-daje-do-myslenia/#comment-836331

Pisaliśmy już wielokrotnie, ChRL konkuruje z UE o następstwo po USA w globalnym imperium, sojusz ChRL-USA ma doprawdy sens.

————————————————————————————————————————————

”Ambasador Rosji przy UE” kłamie, że:

„Unia przerzuca swoje problemy z koronawirusem na innych”

UE nie ma żadnych problemów z koronawirusem, o czym świadczą wyniki n.p. z Austrii, która ostro zwalcza nieuchwytny fantom koronawirusa:

https://marucha.wordpress.com/2020/04/03/pandemia-koronawirusa-koniec-ery-prywatnosci/#comment-891443

dla tych, którzy także tego nie zrozumieli:

„NIE MA ŻADNEJ PANDEMII ”

https://plausi.wordpress.com/2020/03/28/w-blogu-maruchy-wyciag/#Przeciw

Przykład tej „pandemii WHO” jest najlepszym dowodem tego, jaką siłą dysponują kręgi zarządzające pogłowiem ludzkim w globalnym imperium, które decydują o życiu i śmierci pogłowia.

https://marucha.wordpress.com/2020/03/26/zaskakujace-slowa-lekarza-nikt-w-polsce-nie-umarl-na-koronawirusa/#comment-889343

Siły te bez trudu stowrzą taką fikcję jak choćby „911”, na którą cały świat gapił i gapi się zafascynowany, jakby wszystkim rozum odjęło.

https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#911

A skoro jesteśmy przy Rosji, to Rosja też bierze udział w inscenizacji tych kręgów pod nazwą „pandemia WHO” i wykonuje wszystkie polecenia z centrum dowodzenia operacją „pandemii”..

Co prawda „Wuhan” zdjęto z tapety, ale ChRL odgrywa w międzyczasie kluczową rolę w inscenizajach kręgów zarządzania pogłowiem ludzkim, operacja w Wuhan była tego znakomitym dowodem. Możemy się spodziewać, że nie była to ostatnia operacja inicjująca większe przedsięwzięcie. Warto przytoczyć: W ChRL nie ma już żadnej epidemii Covid-19, wszyscy zdrowi.


Nikt we Włoszech nie umarł na Covid-19 ?

Włochy dostarczyły sygnału do ataku organów przemocy na swobodę obywateli i zarządzenie w wielu krajach UE aresztu domowego dla całego społeczeństwa i zdławieniu gospodarek krajów UE.

Na postawione pytanie należało by podobnie odpowiedzieć, być może nikt. Oficjalny przedstawiciel służb włoski wyraźnie się zastrzegł, że Włochy nie prowadzą żadnej statystyki zmarłych przyczynowo w efekcie zakażenia Covid-19, a jedynie statystykę zmarłych w powiązaniu z zakażeniem Covid-19. Przyczynowości statystyka nie obejmuje, nie wykluczalibyśmy sytuacji, że statystyka włoska obejmuje także zmarłych, którzy z Covid-19 nie mieli nic wspólnego.

Powoływanie się na włoskie dane jest medialnym fejkiem (angl. fake).

Fake jest podstawą działalności spekulantów. Tekst

https://pppolsku.wordpress.com/2020/03/25/jak-najskuteczniej-zwalczyc-pandemie-who/

wyjaśnia istotne tło i znaczenie fejku z Covid-19. Proponowane tam rozwiązanie należy traktować jako żart, bowiem oznacza ono pozbawienie jakiegokolwiek sensu operacji „pandemia WHO” dla jej zleceniodawców.

Już ogłoszenie pandemii przez WHO z okauji grypy tzw. „świńskiej” było zbrodnią wobec ludzkości i ta banda powinna już wówczas zostać rozwiązana a odpowiedzialni powinni zostać skazani przed międzynarodowym trybunałem. Stało się inaczej, prorocy szczepień Bill & Melinda Gates pokrywają ok. 15% budżetu bandy WHO, niektórzy pewnie wiedzą, co to znaczy.

W wypowiedzi W. Wodarga

https://marucha.wordpress.com/2020/03/24/koronawirus-i-krach-swiatowego-porzadku/#comment-888748

jest wskazówka, która każdego powinna zmusić do refleksji, Wuhan jest chińskim centrum badania techniki wirusowej.

Równie niepokojące jest, że n.p. firma udziałowców filantropów B. i M. Gates Curevac przygotowująca szczepionkę tzw. „nowej generacji”, która ma zawierać program do pobudzania organizmu do produkcji przeciwciał na Covid-19; na podobnej zasadzie działa też wirus, zawiera on program do powielania wirusa i samoczynnego skażania organizmu przez goszczące go komórki. Nigdy nie wierzyliśmy zbytnio w programy pana Gatesa, a w taki program wirusa od Gatesa to dopiero nie.

Regulacja pogłowia ludzkiego przez filantropów

Filantropi wszelkiego rodzaju eksperymentują już od wieku w dziedzinie regulacji pogłowia ludzkiego na Ziemi, być może, że grypa tzw. „hiszpanka” przywleczona z USA była jednym z pierwszych eksperymentów na ludziach w ramach wspomnianej wirusowej filantropii.

W wielkim przedsięwzięciu regulacji populacji ludzkiej (Population Control), nazywanej też „planowaniem rodziny” zasłużyły się obok WHO (wiodącej w pewnych dziedzinach) liczne organizacje najbogatszych filantropów jak choćby Rockefeller Foundation, Ford Foundation, Population Council założony znowu przez D. Rockefellera i wiele innych. Organizacje te są odpowiedzialne za miliony ofiar ich zabiegów przerywania ciąży, niszczenia płodu, sterylizacji i innych zbrodniczych czynności wobec ludzi, szczególnie w krajach Azji czy Afryki, ale Europa nie pozostała bez wpływu tych zbrodniczych organizacji filantropów wszelkiej maści. Cel tych filantropów jest redukcja pogłowia ludzkiego, może to niektórym uświadomi sens takich operacji, jak masowa propaganda homoseksualizmu i „małżeństw” jednopłciowych.

Wg naszego rozeznania, są czyny tych organizacji filantropów nie mniej zbrodnicze niż czyny zbrodniarzy przeciwko ludzkości sowieckich czy nazistowskich. Inaczej wszakże niż ci ostatni, rozkoszuje się uznaniem świata jako filantropi.

„Gdy słyszę słowo filantrop, to myślę o zbrodni przeciwko ludzkości”

Nie wiem jak dla państwa, ale dla nas filantrop jest synonimem przekleństwa.

Niech te parę uwag pozwoli czytelnikom ogarnąć sens wszelkiej aktywności takich zbrodniczych organizacji jak WHO.


W ogromnym i mrocznym cieniu świrusa

dokonują się równie ogromne zmiany, których znaczenie i konsekwencje mogą pojąć tylko nieliczni.

@5, Zerorohero

przytacza tu wypowiedź Wolfganga Wodarga, który nie od dziś sprzeciwia się oficjalnym tezom administracji RFN i nie tylko. Możemy to poświadczyć, że W. Wodarg przysłużył się społeczeństwu występując przeciwko histerii grypy tzw. „świńskiej” także zadeklarowanej przez WHO jako pandemia, co nawet jeden ze znanaych internistów francuskich określił zgoła jako „gripette” (grypkę), tak dalece okazała się ta grypa niegroźna. Jest rzeczą ewidentną, że WHO celowo i bezpodstawnie uczyniła z igły widły.

Nie przeszkodziło to jednak firmom farmaceutycznym, systematycznie korumpującym ekipę WHO, wmusić krajom UE szczepionkę za 4 miliardy euro. Zabawne przy tym, że Polska pod ministrem zdrowia E. Kopacz była chyba jedynym krajem UE, który odmówił zakupu szczepionki. Zakupiona szczepionka (4 miliardy euro) nie została na szczęście praktycznie użyta, tylko musiała zostać zniszczona.

Wolfgang Wodarg należy do rzadkiego gatunku ludzi posiadających kręgosłup, co polityce jest zjawiskem szczątkowych, pomimo tego, że jest aktywny w polityce od prawie 50 lat.

https://de.wikipedia.org/wiki/Wolfgang_Wodarg

„Er war der Initiator der Untersuchungen des Europarates zur Pandemie H1N1 2009/10 zur Rolle der Impfstoff-Hersteller und der WHO. ” (Był inicjatorem śledztwa Rady Europejskiej od nośnie pandemii HIN1 2009/10 co do roli producentów szczepionki i WHO), chodziło o tzw. „świńską” grypę. Wyniki śledztwa nie są nam znane, ale prawdopodobnie były żadne pomimo ewidentnych nadużyć.

Wypowiedź Wodarga należałoby z powyższych względów potraktować poważnie. Zamiast tego uruchomiły mendia masywne komentarze atakujące a przynajmniej krytykujące go.

https://www.google.de/search?ei=Rkp6Xu-HJreBi-gPqom_0AE&q=wodarg+wolfgang&oq=wodarg+wolfgang&gs_l=psy-ab.1.0.0i324j0i22i30l6j0i22i10i30.0.0..1674052…3.0..1.1042.1930.6-1j1……0……gws-wiz.HVS4CBqeAP8

n.p. „Der Spiegel” tak tytułuje „Die gefährlichen Falschinformationen des Wolfgang Wodarg” Niebezpieczne fałszywe informacje Wolfganga Wodarga.

Jeśli przeczytać artykuł w Spiegel, to trzeba stwierdzić, że argumentacja jest mało przekonująca i zawiera ewidentne braki, n.p. autorka utrzymuje, że wirus przeskoczył ze zwierzęcia na człowieka, jednakże stwierdza dalej, że ta hipoteza nie została udowodniona.

Zarówno argumentację Wodarga jak też jego krytyków jak zawsze należy krytycznie analizować, a nie ignorować, jak to mendia w RFN chóralnie czynią.

Na temat relacji „świńska” SARS-Cov-2:
https://marucha.wordpress.com/2020/03/23/do-czego-potrzebny-jest-korona-swirus/#comment-888634


BANDYTYZM GOSPODARCZY

tak można z całą odpowiedzialnościę za słowa określić każdą prywatyzację.

„Jeśli Czubajs byłby obywatelem Stanów Zjednoczonych z pewnością zostałby postawiony w stan oskarżenia za „przywłaszczyzację””, tego przekonania nie mamy. Nas dotyka daleko bardziej, że bandyta gospodarczy Balcerowicz nadal jest na wolności a nawet drze mordę od czasu do czasu. To jest najlepszy dowód na to, że bandyci gospodarczy nadal kontrolują administrację w Polsce, wyniesioną jak wiemy na tę pozycję „temi rencami” samych Polaków

https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

którzy w swej większości dotąd nic nie pojęli, i „śmeją się jak głupi do sera” do kapitalizmu, który ich dosiadł oklep

https://marucha.wordpress.com/2020/03/21/nastepuje-upadek-dziennikarstwa/#comment-888386

i batoży bezlitośnie.

Jeszcze w latach Jelcyna słuchaliśmy autdycji radiowej o tym, że bandyci gospodarczy będą w końcu potrzebowali państwa, które zabezpieczy praworządnie ich bandycki łup, stało się to za sprawą ekipy Putina, któremu chętnie poświęcili Chodokowskiego, w końcu władza państwowa potrzebuje pieniędzy, aby bandytom gospodarczym zapewnić prawo do ich bandyckiego łupu. W Rosji wcale się tak wiele nie zmieniło, jak niektórym się marzy.

Chyba kandyjski globalreserach, pomyłki nie wykłuczamy, zamieścił tekst, że w Rosji są dwie dominujące grupy: grupa KGB Putina i grupa żydowska. Bezkarność bandytów w rodzaju Czubajsa nie powinna nikogo dziwić. Czymże to się różni od sytuacji w Wolnej Polsce ?


Najbardziej zabójczy wirus w bajecznym świecie Fejku

Pierwsza próba WHO z pandemią w 2009. roku:
”chodziło o „świńską grypę„ … Wtedy to były chyba jedynie ćwiczenia, taki próbny balon.”

To był co najmniej test, który pokazał, że aby skutecznie ogłosić pandemię, potrzebne są organy przemocy: policja i wojsko.

https://marucha.wordpress.com/2020/03/21/nastepuje-upadek-dziennikarstwa/#comment-888203

Ebola i SARA były być może próbami technicznymi, w końcu Covid-19 został też zakwalifikowany jako SARS-Cov-2 i próbuje się stosować lekarstwa opracowane dla ebola i SARS także w przypadku Covid-19.

„we Włoszech średnia wieku ofiar korono świrusa to 79,5 lat ”, przy czym nie rozróżnia się zmarłych na Covid-19 od pozostałych, wszyscy są liczeni jako ofiary Covid-19, stąd różnice śmiertelności są prawie 100 razy wyższe niż n.p. w RFN a nawet ChRL.

„Taka „pandemia” to wymarzona okazja, żeby, żeby wziąć za pysk całe społeczeństwa … (w sposób ) socjopolityczny i ekonomiczny. ”, ten ostatni an przykładzie RFN:

https://marucha.wordpress.com/2020/03/22/pandemia-strachu-dla-durnowatych-owiec/#comment-888541

Ale to co powinno nas uspokoić, to fakt, że ogłoszenie tej pandemii znajduje się w szeregu innych zbrodni i to w przeciągu przeszło wieku, a więc chodzi o konsekwentnie realizowany program, o pewien proces:

https://marucha.wordpress.com/2020/03/21/koronawirus-upiorny-fortel-fobokracji/#comment-888270

patrz 18, Plausi, można przyjąć, że Covid-19 to także FAKE PANDMIą jak w 2009. W 2001 fake 911 dowiódł, że można fake stosować bez obawy, jeśli się zadba i mendia i tzw. „elitę”.

Nukowcka pewnie znowu przytoczyła by: „Ludzie ludziom zgotowali ten los”, my jesteśmy zdanie, że zbrodniarze ludziom ten los zgotowali.

Za najbardziej zabójczego wirusa uważamy jednak lichwę, nazywaną tak miluśko procentem. To jest najgroźniejszy wirus, który już dawno opanował kk:

https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

Stąd też przekonanie: „pozbawienie lichwiarzy lichwy na okres stanu wyjątkowego „Covid-19” wyleczył by nas z wirusa nie dłużej jak w ciągu tygodnia.”

https://marucha.wordpress.com/2020/03/18/o-pochodzeniu-plag-egipskich-i-nadchodzacej-dyktaturze/#comment-887676


Wallstreet New Order

@7, MatakPolka

Nie zapominajmy wszakże o tak zasłużonych dla ludzkości jak Rockefeller Foundation czy Open Society dobroczyńcy Sorosa, czy wreszcie dobrze zanane inne bandy MWF jak WHO, ONZ, MFW. Szczególna rola przypadła tym razem zbrodniczej organizacji WHO, która po raz wtóry ogłosiła FAKE PANDEMIE. Nie umniejszamy przecie zasług pana Gatesa, który zakaził nasze system za pomocą wirusa Windows i to do dziesięcioleci.

„Jesteśmy zalewani POTOPEM informacji o COVID-19 ”

Proszę rozróżniać pomiędzy mendialnym doniesieniem a informacją, chodzi Pani o „POTOP doniesień” a nie informacji, termin doniesienie jest spowinowacony z terminem donos, z informacją nie ma to nic wspólnego, zresztą zaniem mediów

NIE MA ŻADNEJ PANDEMII COVID-19,

jest za to HISTERIA COVID-19 rozpętana przez administrację krajów UE i mendia.

Droga do operacj COVID-19

była prosta, ale naznaczona ofiarami śmiertelnymi o bilionowych łupach pieniężny ich organizatorów nie wspominając.

Jak wiadomo ChRL znakomicie uporał się z atakiem na jego pozycję w światowym imperium, atak na UE jest daleko bardziej skomasowany. USA dowiodły swej nieudolności prowadzenia globalnego imperium,

przejmie wiodące zadanie w imperium globalnym, ChRL czy UE ?

Za wytłuszczonym tekstem znajdują się linki, które są istotne dla zrozumienia tekstu, zresztą nie pierwszy raz.


Wyśniony KAPITALIZM Polaków

zdaje się odgrywać pewną rolę w rozważaniach. Zacytujmy przeto cytat dobrze znany czytelnikom „Kapitału” K. Marksa:

https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/marx-w-sluzbie-kapitalu/#Markscytat

„Przy odpowiednim zysku staje się kapitał śmiałym. Od dziesięciu procent można go użyć gdziekolwiek. 20 procent, a ożywia się; 50% nawet karkołomny; za 100% zdepcze wszelkie ludzkie prawa; 300% a nie istnieje żadna zbrodnia, której nie zaryzykuje, nawet pod groźbą stryczka.”, a cóż dopiero, kiedy cała sfora parobków

https://www.premier.gov.pl/ludzie.html

zamknie ludność pod kluczem w areszcie domowym.

Naturalnie powyższa charakterystyka kapitału nie pochodzi od K. Marksa, bez obawy, na to, to nie byłoby go stać, bo przecie miał zupełnie inne zadania. Do dziś tzw. organizacje robotnicze powołują się na jego hecę przeciwko przedsiębiorcom i tę durnotę wszczepiono ludziom przed półtora wiekiem bardzo skutecznie. Przedsiębiorca nie jest żadnym kapitalistą, on pracuje, a więc jest robotnikiem, dobrze opłacanym, ale robotnikiem. On też pracuje na kredytodawcę, który zabiera mu część owoców także jego pracy.


MATKA WSZYSTKICH ZBRODNI, a więc „Hulaj dusza, piekła nie ma”

WHO, nie jest tylko skorumpowana ale także zbrodnicza. Ogłoszenie pandemii tzw. „grypy świńskiej” było zbrodnią wobec ludzkości. Tego rodzaju zbrodnia powtarza ta organizacja po raz wtóry. Jaką rolę odegrała ta organizacja w testach przeprowadzonych w Afryce: ebola i Azji: SARS należy jeszcze wyjaśnić. Covid-19 nosi też nazwę SARS-Cov-2 i ma być mutacją wirusa SARS.

Na temat organizacji zbrodni pod nazwą „pandemiia Covid-19” pisaliśmy już:

https://marucha.wordpress.com/2020/03/21/nastepuje-upadek-dziennikarstwa/#comment-888203

ale nie traćmy z oczu istoty sprawy, jako MATKA WSZYSTKICH ZBRODNI widzimy raczej MWF

https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

która wezwała przy okazji zręcznie zorganizowanego aresztu domowego dla ludności UE, który musi doprowadzić do upadłości i splądrowania niezliczonych przedsiębiorstw i osób, wezwała do nieograniczonego naboru kredytów u MWF, ta wspólniczka von der Leyen z Brukseli potwierdziła tę zasadę „hulaj dusza, piekła nie ma” dla wszystkich krajów UE.

Ważniejsze cele operacji „pandemia Covid-19”:
1. sterroryzowanie społeczeństwa, aby bezwolnie poddało się nakazom organów przemocy przez rozpowszechnianie strachu pod groźbą śmierci, media rozpowszechniają masowo fikcję pandemii
2. atomizacja społeczeństwa, przez areszt domowy zostały jakiekolwiek związki społeczne zlikwidowane
3. zakaz praktyk religijnych w kościołach, jako możliwości jednoczenia się zatomizowanych jednosttek
4. terror organów przemocy wobec osobników usiłujących zapobiec atomizacji, kary wielu tysięcy złotych czy euro, w RFN nawet do 25 tys. euro.
5. zdławienie działalności gospodarczej, jedynie służby zaopatrzenia pozostały aktywne, aby zapobiec akcjom ludności wywołanych brakiem żywności
6. masywne zadłużenie krajów pod pretekstem „ratowania” czy też „pomocy” zrujnowanym przez terror „aresztu domowego” jednostek gospodarczych.

Czytelnik może sobie dośpiewać dalsze godne uwagi cele operacji „pandemia Covid-19”

Przypomnijmy ważniejsze zbrodnie MWF:
I WW
kryzys 1929
II WW
NSZZ
https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/
dotycząca Polaków, ale o daleko większym zasięgu
„transformacja ustrojowa” i „prywatyzacja” w następstwie
bankrotyzacja całego tzw. bloku wschodniego
911 i napad na Afganistan i dalsze
tzw. „kryzys finansowy” 2008
próba pandemii tzw. „grypy świńskiej”
być może test pandemii ebola sars
inscenizacja pandemii „Covid-19”

Jeśli chodzi o zbrodniarzy przeciwko ludzkości

https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

to jeden z nich osiągnął nawet wiek przeszło 100 lat.

https://pl.wikipedia.org/wiki/David_Rockefeller

Chwila refleksji może u niektórych zatrzymać biegunkę, jaką dostali ze strachu przez „pandemią Covid-19”, ze strachu, że mogą stracić swoje zas…ne życie, niech wiedzą, że uczestniczą w pandemii z Hollywood.


Przeciwnie, mendia rozwijają się znakomicie

i w kierunku, jaki został im wyznaczony od samego początku, dlatego takie stwierdzenie: „Następuje upadek dziennikarstwa” czytamy ze zgrozą i zdziwieniem, że takie fake news znajdujemy w tym forum.

O dziennikarstwie miał wiedzieć już w XIX. wieku założyciel „NYT”

https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/gadz/

Nie bardzo wiemy, po co autor nam tu przytacza te fuzje firm medialnych, skoro wszystkie one są finansowane i w efekcie zarządzane przez ten sam kapitał.

Ad 1, Anucha

„Media spłoszyły stado , które tratuje się nawzajem. ”, doprawdy nieźli fachowcy tym razem ogłosili tę

Fake Pandemię Covid-19

Jeszcze w przebiegu testowym „świńskiej grypy” testowali, czy da się ludności wcisnąć truciznę jako szczepionkę, WHO też wówczas ogłosiło pandemię, ale zarówno lekarze jak i ludność odmówili udziału w tej inscenizacji, tyle dobrego, że wciśnięto palantom z krajów UE truciznę (nazwaną „szczepionką”) za 4 miliardy euro, nie udało się zamordować zbyt wielu, bo ludność odmówiła szczepienia.

W międzyczasie poprawiono sytuację, wprowadzono przymus szczepień, no i dodano do tego terror aparatu przemocy: policji i wojska, aby zastraszyć i wymusić nie tylko potulność ale jak Anuscha stwierdza, współpracę duraków. O innych aspektach już pisano.

https://marucha.wordpress.com/2020/03/18/o-pochodzeniu-plag-egipskich-i-nadchodzacej-dyktaturze/#comment-887676

Aby było jasno powiedziane:

1.
NIE MA ŻADNEJ PANDEMII

2.
wg niektórych wirologów jest przebieg choroby nazwanej Covid-19 łagodniejszy i przynosi daleko mniej ofiar śmiertelnych niż zwykła grypa sezonowa
.

Spostrzegawczy czytelnik zauważy: A skąd w takim razie tyle ofiar we Włoszech ?

Przedstawiciel włoski wyraźnie zastrzega, że oni podają liczbę wszystkich zmarłych bez identyfikacji, czy przyczyną śmierci był Covid-19 czy zupełnie inna choroba, tzn. Włosi podają fake liczby. W tej całej imprezie chodzi jedynie, ale obraz najlepiej wyjaśni:

https://pppolsku.files.wordpress.com/2017/03/swinki1.jpg?w=600

Stwierdzamy, że jesteśmy nieco zaniepokojeni tym, że w Polsce jest aż tyle zdurniałych rodaków i na dodatek posiadających tzw. wolną wolę, obawiamy się, że tragizm historii się powtórzy:

https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

ten sympatyczny pan na zdjęciu w nagłówku znakomicie ten tragizm reprezentuje.

w blogu Maruchy, wyciąg

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s